O nas

Działalność w zakresie której jest ciągłe obcowanie z antykami prowadzimy nieprzerwanie od 1994 r jako

There are many benefits to hiring an expert paper writing service to perform your do my essay business. Individuals that have large contracts with a company they work for, don’t enjoy dealing with sales people, or having to take calls. The issue is they don’t get any meaningful answers. It is very frustrating.

Galeria antyków i sztuki współczesnej “MIASTO SZTUKI”. Działamy na rynku antykwarycznym od 16 lat. Pragniemy nie tylko umożliwiać Państwu zakup dzieł sztuki dawnej czy współczesnej ale również służymy pomocą w tworzeniu własnych zbiorów. Chętnie doradzamy, jak stworzyć interesującą i wartościową kolekcję.

Nasze doświadczenie gwarantuje:
profesjonalizm i najwyższy poziom świadczonych usług.

Współpracujemy z rzeczoznawcą sądowym, który wspiera nas przy ocenie i zatwierdzaniu obiektów do sprzedaży. Jak również z ekspertami z Polski wyspecjalizowanymi w konkretnych dziedzinach co gwarantuje autentyczność sprzedawanych przedmiotów.

Współpracujemy również z pracownią konserwacji malarstwa oferująca profesjonalną konserwację dzieł sztuki, jak i również z pracownią gwarantującą autorską oprawę obrazów –www.artquartia.pl